Nasıl Stil Danışmanlığı Alacağım?

Resimde ok işareti ile belirtilen "Bir Mesaj Bırakabilirsin" kısmına tıklayınız açılan kısımdan "Mesaj" alanında bize yazabilirsiniz. 

Stil Danışmanlığı Nedir?

Stil; iç dünyamızı, kişiliğimizi ve belki de ruhumuzun derinliklerini dışarıya yansıtan bir olgudur. Nasıl bir yaşam tarzımız var, hayat görüşümüz ne, hangi müziklerden hoşlanırız, hangi renkleri daha çok severiz ve buna benzer bize özgü her şeyi stilimiz ile ifade ederiz. Stil danışmanlığı ise; güçlü bir teorik moda altyapısı ve sağlam bir görsel yetenek ile bireylerin yaşam tarzını, kişiliğini, vücut tipini, renklerini ortaya çıkartıp bütünleştiren ve sonrasında kişiye özgü bir stilin yaratılmasını sağlayarak, kişinin kendisini daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlayan bir hizmettir.  

Stil Danışmanlığı Önemi Nedir?

  • Alışverişe çıkıyorsunuz ve ne alacağınıza bir türlü karar veremiyor musunuz?
  • Alışveriş yapıyorsunuz fakat sonra onları giyemiyor musunuz?
  • Gardrobunuz kıyafet dolu ama yine de hiç giyecek bir şeyiniz olmadığını mı düşünüyorsunuz?
  • Çevrenizden tarzınızla ilgili bir türlü beklediğiniz yorumları alamıyor musunuz?
  • Yaptığınız makyaj ışıltınızı yeteri kadar ortaya çıkarmıyor mu? Ya saç modeliniz sizi sönük ve yaşlı mı gösteriyor? Peki ya aksesuarlarınızı nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz?

Evet, yukarıdaki soruları kendinize soruyorsanız henüz stilinizi bilmiyorsunuz demektir ve bu noktada iyi bir “Stil Danışmanını” nın önemi ortaya çıkmaktadır. İyi bir stil danışmanı; tüm bu sorularınızın üstesinden gelmenize yardımcı olarak, zamanınızı ve bütçenizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlayarak çevrenizde etki yaratacak, sadece size ait olan ve herkesin aklına kazınan bir stil sahibi olmanızı hedefler. Şunu unutmayın ki; ruhunuzu dışarıya en güzel şekilde aktarabildiğiniz zaman kendinizi çok daha MUTLU hissedeceksiniz.  

Neden itsmoda.com Stil Danışmanlarını Tercih Edelim?

Bulunduğu sektörün en tecrübeli, eğitimli, güçlü teorik moda altyapısı olan, sağlam görsel yeteneğe sahip, güncel ve gelecek trendleri yakından takip eden, enerji dolu, kendinizi yanında güvende hissedeceğiniz stil danışmanlarıyla çevrenize ışık saçabileceğiniz kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz?  Tam da bu noktada “itsmoda.com” un stil danışmanları sizlerle buluşuyor. Stil danışmanlarımız sizlere kendi beğenilerine göre bir stil yaratmayı değil sizin için en doğru stili yaratmayı hedefliyor. Bunu yaparken de zamanınızı verimli kullanmanızı, bu durumu stresten arındırıp eğlenceli bir hale dönüştürmenizi ve bütçenizi doğru kullanmanızı sağlıyor olacaklar.  

Stil Danışmanlığı Ücretli mi?

“itsmoda.com” bünyesinde, sizlere kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak stil danışmanlığı hizmetimiz ücretsiz olarak sizlerle buluşuyor.  

Hangi Saatlerde Stil Danışmanlığı Hizmeti Veriyorsunuz?

Stil danışmanlığı hizmetimizden gün içerisinde dilediğiniz zamanda yararlanabilirsiniz.

itsmoda.com iyi alışverişler diler.


Karşılaştır 0

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL