Erkekler İçin Gardrop Detoksu

Erkekler İçin Gardrop Detoksu

Herkese Merhaba bu yazımda çoğu köşe yazılarında okudum fakat erkeklerin gardrobuna hiç değinmemiş olduklarını gördüm. Bu yazımı da sizlere bu açığı kapatmak için yazıyorum. Bu yazımda ki konumuz başlıktan da anlayacağınız gibi erkekler için gardrop detoksu. Peki bu detoks Nasıl yapılır?, Nelere dikkat edilir? kısaca bunlardan bahsedeceğim.

Hazır bahar aylarının gelmesi ile beraber havalar ısınırken gardrobunuzda da biraz temizlik yapmanız gerektiriyor. Küçük gelen veya aldığınız ve şu an beğenmediğiniz parçaları ufaktan gardrobunuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Nasıl uzaklaştırabilirim? sorusuna yanıtım ise çoğu ünlünün gardrobundaki ikinci el kıyafetlerini sattığı gibi sizde satabilirsiniz veya farklı bir saklama alanı bulup şu an beğenmediğiniz fakat ileride moda olacağını düşündüğünüz parçaları saklayabilirsiniz.

Eski parçaları gardrobunuzdan uzaklaştırmanızla beraber yeni parçalara yatırım yapma zamanı gelmiştir demektir. Şu anda trend olan ve hiç eskimeyecek olan parçaları araştırıp hiç sıkılmadan senelerce giyebileceğiniz parçalara yatırım yapın. Ve bu yatırımı yaparken tabi ki her zaman seçimlerinizi Basic parçalardan yana kullanın. Çünkü Basic parçalar yıllar boyunca hiç eskimezler.

Son olarak ise eğer gardrobunuzda yeteri kadar boş alan var ise mevsim geçişlerinde kıyafetlerinizi farklı alanlara kaldırmamanız. Yazlıkları bir bölüme kışlıkları bir bölüme ayırmanız.Böyle yapmanız sizleri mevsim geçişlerinde uzun gardrop temizliklerinden ve zahmetinden kurtarır.

Umarım bu yazımı da beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazımda konuyu siz belirlemek isterseniz instagram adresimden veya mail adresimden bana yazabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Posted on 2016-05-05 Batuhan Gücük 0 1863

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0
Önceki
Sonraki

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL