Ne Giysem, Ne Yapsam Havası

Ne Giysem, Ne Yapsam Havası

Herkese merhabalar,

Mart ayını sonlandırıp Nisan ayına girdiğimiz şu günlerde herkesin kafasında olan müşterek soru: bu havalarda ne giyilir de üşünmez ya da terlenmez.

Bilindiği üzere Mart ve Nisan sonlarına kadar olan süreç bir geçiş süreci olup kafalarımızı bir hayli karıştırmaya yetiyor. Bu sebeple bu güneşli ama rüzgarlı; sıcak ama esintili havalar için size tavsiye edeceğim bir kaç kombin olacak.

Öncelikle rahat sportif şalvarımsı pantolonlar, uzun etekler ve elbiseler bu geçiş dönemlerinin de kurtuluşu olacak derecede. Altına giyebileceğiniz spor ayakkabılar veya kısa botlar veya babetlerle de tamamlandığında bütünleyici parça oluşturabilir. Yine de babetler için bile Nisan ortası sonu beklenmeli gibi.

Uzun kollu ama kalın olmayan ince bluzlar, renkli rahat t-shirtler, cıvıl cıvıl gömlekler ve de uzun ince hırkalar da bu geçiş dönemlerinde giyilebilecek kombinlerden biri.

Kot ceketler ya da deri ceketler eğer akşamüzeri dışarı çıkıyorsak şallarla desteklendiğinde kurtarıcı niteliğinde olabilir.

Ayakkabı olarak ise spor ayakkabılar, kısa botlar ve de havanın sıcaklığına göre giyilecek babetler tercih edilebilir. Bu sene bağcıklı düz taban babetler oldukça revaçta olacak gibi. Daha şimdiden birçok insanın ayağında görür gibiyim.

Aksesuar konusuna gelirsek ise çantalarda küçük boyundan asmalık, az biraz püsküllü veya sırta asmalık farklı desenli çantalar bu dönem için yakıştırdığım çantalardan.

Kolyelerde uzun ve farklı desenli, bileziklerde cıvıl cıvıl ve de küpelerde minik halkalar, toplar, saçlarda rengarenk bandanalar geçiş dönemi denilince yazın o cıvıltısına hazırlık niteliğinde geliyor bana.

Güneş gözlükleri ise kombinlerin tamamlayıcısı niteliğinde olacağından onu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Tabii ki takdir ve tercih sizlerin.

 Bu havalarda kendinizi korumanız ve tarzla kalmanız dileğimle,

Posted on 2016-04-22 by Ece Ergüney Ece Ergüney 0 1694

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0
Önceki
Sonraki

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL