Hoşgeldin Bahar

Hoşgeldin Bahar

Bahar sen ne güzel şeysin..

Enerjisin, mutluluksun, içimi ısıtan, içimin sıcağını dışıma yansıtansın.. Renksin, güneşsin, çiceksin, umutsun ve daha bir çok şeysin..

Siz nasıl hissediyorsunuz bilmiyorum ama benim hissettiklerim bunlar, hatta daha da fazlasi...

Bu aylarda sabah yatağımdan gülümseyerek kalkıyorum. Güneş sanki aydınlık günlerin habercisi gibi sızıyor odama... Dolabıma baktığım anda gözüm hep renkli kıyafetlere gidiyor, daha bir özeniyorum; küpe de takayım, yüzük de olsun, kolye de... İçim içime sığmıyor, küçük çocuklar gibi etraftaki herkese gülümsüyorum. Her bahar hayatımın aşkını bulmayı diliyorum sonra dönüp kendime "hep bahardan bunlar" diyor, gülümsüyorum.

Aynı zamanda bahar benim için yenilenme zamanı; hem kendimde hem de dolabımda yenilikler yapıyorum. Eski olan, giyilmeyen bütün kıyafetleri ayırarak başlıyorum işe. Sonrasında babetler, deri ceketler, trençkotlar, espadriller, uçuşan etek ve elbiseler çıkıyor ortaya...

Bugünki gibi uçuşan eteğim, eteğimdeki renklerle uyumlu kalın topuklu ayakkabılarım, oversize kot ceketim, takılarım ve baharın habercisi çiceklerimle renklerin enerjisini ruhuma yansıyormuş gibi hissediyorum.

Kendini 'bahar'a teslim ettim ben... Peki yaz siz?

 

Posted on 2016-04-21 by Ahsen Biriken Ahsen Biriken 0 1950

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0
Önceki
Sonraki

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL