Topuklar Kısalsın!

Topuklar Kısalsın!

Herkese selam! itsmoda.com ailesine ben de katıldım :) Bundan böyle yazılarımı moda köşesinden de takip edebilirsiniz.

Sizlere ilk yazımda, sezonun en bayıldığım trendlerinden biri olan kısa ve kalın topuklu ayakkabılardan bahsetmek istiyorum.

Biz kadınlar topuklu ayakkabılardan hiçbir zaman vazgeçemeyiz. Kendimizi topuklu ayakkabılarla daha feminen ve güçlü hissederiz.

Ama ne yazık ki her güzel şey biraz can acıtır. Yani gün boyu giyilen o topuklu ayakkabılar günün sonunda bize ağrı olarak geri döner.

Kısa ve kalın topuklu ayakkabılar ise, rahatlığıyla ve sevimliliğiyle hem topuklu ayakkabı giyme isteğimizi karşılıyor, hem de canımız acımıyor. O yüzden bu trendin geri dönmesine çok sevindim ve hemen gardrobuma üç farklı kısa ve kalın topuklu ayakkabı ekledim. Üçünü de Zara’dan aldım. Zara bu sezon, bu ayakkabılardan çeşit çeşit yaptı ve hepsi birbirinden şirin.

Peki bu ayakkabıları ne ile ve nasıl kombinlemeliyim diye soranlara ise hemen bir kaç önerim olacak. Ben bu ayakkabıları en çok mom jeanler ile kombinlemeyi seviyorum. Feminenliği maskülenlikle dengelediğini düşünüyorum. Ayrıca çan etek ve elbiselerle de daha feminen ve şirin bir hava yaratıyor. Son olarak, bu sezon revaçta olan bol paça pantolonlarla da harika duruyor, benden söylemesi.

Havaların ısınmasıyla birlikte de favoriniz olacak bu ayakkabılardan hemen edinmenizi öneririm. :)

Posted on 2016-04-13 by Neslişah Aygören Neslişah Aygören 0 1690

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0
Önceki
Sonraki

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL