Aksesuarların Egemenliği

Aksesuarların Egemenliği

Yaz neredeyse geldi! Her zaman stil, modadan daha önemli olduğuna inanırım.” demiş Yves Saint Laurent. Önemli olan modayı takip etmek değil kendi stilinizi oluşturabilmektir. Bu yazın trendleri konuşulmaya başlamışken bu yaz nasıl stil sahibi olacağımızı öğrenmeye ne dersiniz?

Stil sahibi olmak, tarz olmak veya çok iyi giyiniyor olmak aslında hepsi küçük detayların sonucu. İşte o küçük detaylar aksesuarlar! Ufacık bir küpenin bile tüm görünümünüzü baştan aşağı değiştirebileceğini biliyor muydunuz? Aksesuarlar stilimizin tamamlayıcılarıdır. Stilimizi en iyi yansıtacak güçlü parçalardır. Bu yüzden aksesuar seçimi çok önemlidir. O zaman bu aksesuarları biraz tanıyalım.

Uzun bir süredir broşlar her yerde; yakamızda, çantamızda, saçımızda, pantolonumuzda… Broşların egemenliği bu yaz da devam edecek. Broşlarla kombin yapmak tamamen hayal gücünüze kalmış.

Fular trendi de bu yaz her yerde! Klasik şekilde fularları boynunuza bağlamaktansa bileğinize veya çantanıza bağlamaya ne dersiniz? Özellikle saçınızda denemelisiniz. Farklı bağlama şekilleri ile değişik görünümler ortaya çıkarabilirsiniz.

Büyük ve gösterişli küpelerin tekini takmak tüm dikkatleri üzerinize çekebilir. Ama büyük ve gösterişli parçalar sadece küpelerde değil kolye ve bilekliklerde de kendini gösteriyor.

Zincir kolyeleri üst üste takmak da hoş bir fikir olabilir. Biraz daha değişik takılar istiyorsanız şahmeran ve vücut aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

Püsküller kıyafetlerden sonra bu sezon takılarda da kendini gösteriyor.

Kalın kemerler ve tasma kolyeler ise yaza hızlı bir başlangıç yapacak gibi gözüküyor.

Bazen takıları abartı takmak sizi daha stil sahibi yapabilir.

Bu yaz stilinizi aksesuarlarla güçlendirmeyi unutmayın! Mutlu günler!

Posted on 2016-04-07 by Aslıhan Başkurt Aslıhan Başkurt 0 1476

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0
Önceki
Sonraki

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL