Şeker Tadında Kış Aksesuarları Bereler

Şeker Tadında Kış Aksesuarları Bereler

Her dönemde ve mevsimde şık olmak ve tarzınızı yansıtmak için farklı yollar vardır. Peki ya kış mevsiminde, içimizi titreten bu soğuklarda stilimizi nasıl yansıtırız, kombinlerimizi nasıl tamamlarız? Benim uzun yıllardır çok severek kullandığım bereler, bu sezonun vazgeçilmez aksesuarlarından. Kışın hemen hemen her kombininizde rahatlıkla bere kullanabilirsiniz.

Bazen biz kadınların  kötü saç gününde olduğu durumlar vardır mesela, işte öyle bir günde bere en güzel kurtarıcımız olabilir. Bu kış renkli, ponponlu, kulaklı hatta yazılı, baskılı ve taşlı bereleri görebilirsiniz sokak modasında. İşte size tarzınızı da yansıtmak için bir fırsat. Gönlünüz hangisinden yanaysa onunla tamamlayabilirsiniz kombinlerinizi; hem de soğuktan korunarak. Kışın bence en eğlenceli aksesuarları bereler. Hatta belki de bana kışı sevdiren şeylerden biri:)

 

Şimdi gelelim bere kombinlerini nasıl yapacağımıza: Günlük kombinlerin rahatlıkla tamamlayıcıları oldukları gibi, kombininize renk katmak için de bere mükemmel bir aksesuar olacaktır. Kışın tercih edilen koyu renkleri canlı bir bereyle tamamlayabilir, bu yılın yine önde gelen stillerinden olan kar gibi bembeyaz giyinerek renkli bir bere ile de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Simsiyah giyindiğiniz kış günlerinde saçınız ister düz,ister dalgalı olsun siyah bir bere de şık ve dikkat çekici görünmenizi sağlayacaktır.Bereler,  basic bir t-shirt, jeans ve boyfriend palto veya hırkalarınıza harika bir tamamlayıcı olacaktır ve sevimli görüntünüzün yanında ayrıca çokta havalı duracaktır. Sabah yürüyüşe çıkarken eşofmanınızla kullanabileceğiniz gibi sonbaharda kalın hırkalarınızla da bereleri rahatlıkla tamamlayıcı olarak  kullanabilirsiniz. Hadi şimdi gelin kış bitmeden dolabımıza birkaç bere ekleyelim:)

Posted on 2016-01-09 by Berna Çaral Berna Çaral 1 1773

1 Comment

  • Burcu Ediz

    Burcu Ediz 2016-01-10

    Bereyi hiç böyle düşünmemiştim. Harika !!!!

Bir Yorum BırakınLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Karşılaştır 0

No products

To be determined Kargo
0,00 TL Toplam

SATIN AL